+98935

اموزش تبدیل اکانت انیستاگرام به بیزینس اکانت و اضافه کردن دکمه Contact کنار Follower

از آنجایی که قابلیت اضافه کردن دکمه تماس برای ما ایرانیها هنوز فعال نشده، لطفا ابتدا اپلیکیشن اینستاگرام خود را بطور کامل بسته و با استفاده از ابزارهای موجود آی پی خود را به آی پی امریکا تغییر دهید ( با استفاده از فیلتر شکن ) . حالا دوباره اینستاگرام خود را باز نموده و به قسمت Options رفته و در ستون setting ، دکمه Linked Accounts را انتخاب نمایید. در صفحه باز شده بر روی فیس بوک کلیک نموده و وارد اکانت فیس بوک خود شوید.

لطفا کلیک کنید 

1

پس از ورود مراحل پیشنهادی اینستاگرام را قبول کرده و روی next و یا continue را لمس نمایید. پس از تکمیل مراحل و متصل شدن به فیس بوک دوباره به صفحه Linked Accounts رفته و بر روی فیس بوک کلیک نمایید. در صفحه باز شده فیس بوک از شما درخواست اتصال پیج به اینستاگرام را خواهد داد. این درخواست را قبول کرده و در مرحله بعد پیج مرتبط با کسب و کار خود را انتخاب نمایید.

۳- تبدیل پیج شخصی به پیج کسب و کار

خوب حالا با تکمیل مراحل اتصال به فیس بوک می توانید با انتخاب دکمه Switch to Business Profile در ستون ACCOUNT به اکانت فیس بوک خود متصل شده و مراحل را تا پایان طی نمایید. در آخر می توانید مشخصات تماس خود را وارد نموده و ویرایش نمایید. همچنین دکمه ای برای ویرایش های بعدی اطلاعات تماس در قسمت Edit Profile شما اضافه خواهد شد.

2

print

کلیک کنیدکلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *